my-cart Mans grozs 0 gb. €0.00

Par airsoftu

AIRSOFT (straikbols) – komandu kara-taktikas spēle, kurā maksimāli tuvu realitātei tiek attēlotas īstas kaujas darbības. Tas ir jauns progresīvs sporta un aktīvās atpūtas veids, kas liek asinīm riņķot straujāk un veicina sakrāto negatīvo emociju izvadīšanu. Mūsu aizraujošajā spēlē tiek izmantoti AIRSOFT ieroči, ko dēvē arī par mīksto pneimatiku un kuriem kā munīciju izmanto 6 mm lodes. Nedaudz līdzīgs peintbolam (un brīžiem arī Lāzertag), vien AIRSOFT lodes ir tikai 6 mm lielas un nesmērē krāsu. Turklāt AIRSOFT spēles ieroču modeļi viens pret vienu līdzinās īstiem automātu, šauteņu un pistoļu modeļiem. Neskatoties uz to, ka spēlēt AIRSOFT var praktiski jebkādā apģērbā, šīs spēles cienītāji dod priekšroku armijas formai. Vairumā gadījumu viņi apvienojas AIRSOFT komandās ar precīzu hierarhiju (komandieris – virsnieki – ierindnieki) un armijas disciplīnu. Tas viss padara AIRSOFT sevišķi pievilcīgu armijas vides cienītājiem un tiem, kuri nav vienaldzīgi pret vārdiem «taktika» un «stratēģija».

Kā ikviens hobijs ar salīdzinoši senu vēsturi, AIRSOFT ir ļoti daudzveidīgs. Atkarībā no formāta (treniņš, sporta turnīrs, armijas sacensības vai lieli manevri) to var spēlēt kā nelielos pilsētas laukumos, tā arī milzīgos ārpilsētas poligonos. Spēli ar vienlīdz lieliem panākumiem var sarīkot gan 10 cilvēkiem, gan 1000. Spēlē ir kā vienkārši, lineāri uzdevumi, tā arī vairāku etapu scenāriji ar konvojiem, apgādi un ievainojumu sistēmām.

Tāpat ļoti daudzveidīgas ir tēmas, pēc kādām tiek rīkotas AIRSOFT spēles. Tās ietver gan militāros konfliktus, gan alternatīvo vēsturi un filmu vai grāmatu sižetus. Neskatoties uz to, ka vairumā gadījumu AIRSOFT spēlē paredzēta sagatavotu komandu konfrontācija vienotā formā ar saviem piederumiem un bruņojumu, ir arī citi piedalīšanās varianti.

Vēlam Jums aizraujošu un saistošu spēli! 

VEIKALĀ IR ATVĒRTA BEZMAKSAS ŠAUTUVE! LAIPNI LŪGTI!