my-cart Mans grozs 0 gb. €0.00

Garantija&Noteikumi

Garantija

Produkcijas replikai, kas tiek iegādāta mūsu veikalā, ir garantija vienu gadu laikā visiem ražošanas defektiem. Gadījumā, ja replika netiek pareizi izmantota, kā arī replikas modifikācijas vai pilnās izjaukšanas gadījumā, šī garantija zaudē savu spēku. Vēl vairāk, bumbiņu (lodīšu) neizmantošana, kas norādītas kā rekomendējamās instrukcijā, tāpat pārtraukts šī garantijas darbību.

Jebkurā garantijas gadījumā, jums ir nepieciešami sazināties ar produkcijas piegādātāju: SIA AIR SOFT BALTIC, Matisa 35, Riga, LV-1001, LATVIA, tel.+371 2001 0616, info@topgun.lv

Ja piegādātājs nevar veikt jūsu replikas remontu, lūdzam aizpildīt zemāk norādītu informāciju un nosūtīt to preces ražotājam CYBERGUN S.A., BP 87 – 91072, Bondoufle Cedex, FRANCE.

Pieteikumā ražotājam nepieciešams norādīt sekojošo informāciju:

  1. Vārds, Uzvārds
  2. Vecums
  3. Adrese
  4. Kontaktnumurs
  5. Replikas nosaukums un modelis
  6. Bojājuma apraksts
  7. Preces pirkuma datums, čeka numurs

 

Noteikumi

SIA "AIR SOFT BALTIC" nesaglabā noslēgto pirkuma līgumu kopijas.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 12. pants un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāra dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas dienas un atgriezt preci pārdevējam.

Patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā, saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu.

Prece kopā ar aizpildītu preču atgriešanas veidlapu (pievienota klāt pasūtījumam) jānosūta pa pastu atpakaļ. Ceļa izdevumus par atgrieztu preci sedz Pircējs. Nauda par atgrieztu preci tiks iekaitīta Jūsu bankas kontā 30 (trīsdesmit) vai 7 (septiņu) kalendāra dienu laikā (ja prece neatbilst līguma noteikumiem), skaitot no preces saņemšanas brīža.

Preces krāsas tonis var atšķirties no attēlā redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktās izmaiņas vai modifikācijas.

Pirms izmantošanas lūdzam kartīgi izlasīt instrukciju, klišķinot uz musu logotīpu:

AIRSOFTA IEROČU INSTRUKCIJA

VEIKALĀ IR ATVĒRTA BEZMAKSAS ŠAUTUVE! LAIPNI LŪGTI!