my-cart Mans grozs 0 gb. €0.00
Leģenda
Spring

Ar atsperi darbināms pneimatiskais ierocis, pārlādējams, augšdaļu pavelkot atpakaļ un uz priekšu.

Electric

Elektriskais simbols nozīmē „pārlādēšana nav nepieciešama”, vienkārši ievietojiet piemērotas baterijas, un ierocis ir gatavs šaušanai, ātršaušanai un pilnīgi automātiskam atsitienam šaujot.

CO2

Šie modeļi no CO2 trauka (aprīkots ar adapteru) uzpildāmi ar gāzi un ļauj ieroci izmantot pusautomātiskā režīmā bez vajadzības pēc katra šāviena to pārlādēt. CO2 arī paaugstina precizitāti, padarot šaušanu mērķī vēl patīkamāku.

Metal gear

Plastmasas aprīkojums / metāla aprīkojums.

Metal gear box

Plastmasas /metāla mehānisms.

H.P.A. series

Smago straikbola ieroču sērija, kas sniedz spēcīgāku enerģiju un augstāku precizitāti.

Blow black

Pistoļu/šauteņu augšdaļa pēc katra šāviena triecas uz atpakaļ, tādējādi radot pilnu atsitiena efektu.

CNC

Datorizēta skaitļu vadība.

BALL bearing

Mehānisms ar lodīšu gultņiem.

GAS powered

Ar gāzi darbināms – iepildiet gāzi no aerosola gāzes baloniņa magazīnā (dažiem modeļiem – tieši ierocī), un ieroci var izmantot pusautomātiskā režīmā bez nepieciešamības to pēc katra šāviena pārlādēt. Izmantojiet gāzi Cybergun Extreme blow back. 

SPIN UP adjustible

Atbilstoši sistēmai pieregulējamais Spin Up ir vēl jaudīgāks, un pieregulēšana iespējama, pateicoties integrētai sistēmai.

BAX adjustible

BAX sistēma ir jauna metode, kas ir vēl efektīvāka nekā Spin Up, kas ļauj lietotājam uzlabot precizitāti, šaujot no liela attāluma. BAX pieejams dažādās versijās: no visvienkāršākās bez regulēšanas iespējām līdz izsmalcinātai versijai, ar regulēšanas iespējām uz augšu/uz leju un pa kreisi/pa labi.

Easy upgradable

Viegla atsperes uzlabošana

electric2

Akumulators / lādētājs iekļauts komplektā.

EPB

EPB: EPB ļauj ieprogrammēt šāvienu kārtas no 1 līdz 12 šāvieniem. Šī sistēma arī palielina šaušanas ātrumu, elektronikas uzticamību, akumulatora neatkarību un šo komponenšu kalpošanas laiku.

CE

CE logotips norāda, ka saskaņā ar apstiprinājumu izsniegušajā oficiālajā Francijas laboratorijā veiktajām pārbaudēm šis izstrādājums atbilst vai pat pārsniedz visus Eiropas standartus.

CYBERGUN
ASG
G&G
AIM
MARUI
KING ARMS
CYMA
Jing-Gong
D-BOYS
HOP-UP
WE
VEIKALĀ IR ATVĒRTA BEZMAKSAS ŠAUTUVE! LAIPNI LŪGTI!